O NÁS

Kateřina Divišová

Majitelka Yoga Pacov.
Fyzioterapeutka a lektorka jógy. Specializuje se na power jógu a propojení jógy s fyzioterapií. Momentálně maminka na rodičovské dovolené.

Instruktor jógy specializace powejóga - Power Yoga Akademie Praha

Yoga v REHABILITACI - Hlavice

Yoga office - Therapie Messe Leipzig

Faszial YOGA - Therapie Messe Stuttgart

Physioyoga - Leukerbad Clinic, Schweiz

Pavla Moravcová

Zakladatelka Yoga Pacov.
Energická lektorka jógy. Specializuje se na power a hatha jógu. Aktuálně se vzdělává ve směru hormonální jógy a jógy po porodu.

Instruktor jógy specializace powejóga a hathajóga - Power Yoga Akademie

Jóga pro zdravá záda, fasciální jóga – Power Yoga Akademie

Jóga po porodu – Power Yoga Akademie

Škola jógy „NEXT LEVEL", Indický styl jógy - Vinyasa jóga v rytmu dechu


Pavla MoravcováK józe jsem se dostala náhodou, nebo snad i osudem, nikdy dřív by mě nenapadlo, že mě jóga doslova pohltí a láska na "první ásanu" už mi zůstala.

Mé začátky byly u videí, potřebovala jsem zpevnit tělo, protáhnout se a něco pro sebe udělat. A tady mi došlo, že jenom vidět a napodobovat mi nestačí, chtěla jsem vědět víc. Začala jsem kurzem Hatha jógy, kde jsem měla ohromné štěstí na bezva lektorku a už to jelo. Návštěva jiných lekcí, jiného zaměření až mi na stole ležela přihláška do Power jóga akademie Václava Krejčíka. Na školu lektora jsem navázala dalšími kurzy a rovnou i další školou :-)

Ze vzpomínek: Když jsem si „postavila“ svoji první střechu byla jsem ztuhlá, nedýchala jsem..., až postupem času, jsem začala tuto ásanu milovat, začala jsem vnímat sebe a své tělo. Návrat k začátkům a kořenům je ale právě to, co mě na józe přitahuje. Z počátku pro mne byla jóga fyzické cvičení, které se ale postupem času nenápadně proměnilo v mnohem hlubší vnímání těla, dechu, sebe sama. Jóga je pro mě životním stylem, láskou na celý život. Její ohromnou výhodou je to, že ji máte stále při sobě, ať už jenom ve formě dechu, či v krátkém protažení. Díky józe se dokážu ocitnout v momentu tady a teď. A i kdybych jen zlomek těchto pocitů předala na lekcích svým klientům, budu šťastná.

Osvědčení - instruktor jógy

Cerfifikát - jóga pro zdravá záda

Kateřina DivišováK prvnímu cvičení jógy jsem se náhodou dostala v rámci studia magisterského oboru Fyzioterapie na Fakultě zdravotnických věd Univerzity Palackého v Olomouci. Tenkrát jsem jógu brala jako vyloženě vyhraněný směr, ale šla jsem si v rámci přednášek sama vyzkoušet, co to vlastně obnáší. Cvičení se mi hned zalíbilo, zvláště proto, že jsem při provádění pozic viděla propojení do oboru fyzioterapie a rehabilitace.

Po absolvování studia jsem pracovala v rehabilitačním ústavu v Kladrubech, kde jsem se rozhodla udělat si specializovaný kurz a vyžít jógu ve své práci. Následovalo vedení lekcí pro zaměstnance ústavu - což mne hodně obohatilo.

Má jógová cesta pokračovala v zahraničí, kde jsem s jógou na rok přestala - myslím s vedením lekcí :). Po naučení jazyků, získání jistoty a lepší pracovní pozice jsem se opět odhodlala vést jógové lekce pro kolegy z rehabilitační kliniky a pro velký úspěch se povedlo jógovou terapii zařadit i do rehabilitačního režimu pacientů a klientů kliniky. Jóga se stala jak pro mě, tak i pro mé pacienty součástí dne, mentálním odpočinkem, ale i nabuzením a úlevou od stresu a bolesti. Zvláště hodně mi pomohla během těhotenství - zvládat pracovní tempo a všechny ty změny co se na vás hrnou. Má jógová cesta pokračuje dál, jen se obloukem vrátila ze Švýcarska domů do Pacova, kde bych ráda předala to co dala jóga mně i vám. SPOKOJENOST!

Osvědčení o rekvalifikaci - instruktor jógy